Başvuru İşlemleri

Muayene ve Yatarak Tedavi için Sevk İşlemleri 

Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur)

15 Haziran 2007 tarihinden itibaren Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) kapsamındaki hastalar, sevkle veya doğrudan hastanelerimize başvurabileceklerdir. Başvuru sırasında aranacak belgelerin neler olduğu ve konu hakkında daha detaylı bilgi için http://www.sgk.gov.tr/doc/teblig/SaglikUygulamaTebligi.html ’ne buradan ulaşabilirsiniz. 

Yeşil Kart

Yeşil Kartlı iseniz vizeli olan sağlık karnenizle, muayene olacağınız veya yatış yapacağınız bölüm adına herhangibir il devlet hastanesinden alınmış sevk yazınızı getirmeniz gerekmektedir. Hastanemizde yatarken aynı gün başka kliniğe transfer edilmesi durumunda  yeni sevke gerek yoktur. 

Ücretli Hasta     

Ücretli hasta iseniz muayene ücretini veya yatış avansını yatırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hastanelerimizde göreceğiniz tüm tıbbi hizmetler karşılığında ödemelerinizi makbuz karşılığında yapmalı ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar da bu makbuzları saklamalısınız. 

Not : Sosyal sağlık kurumlarının karşılamadığı  otelcilik  hizmet bedelleri hastadan tahsil edilir. Kuruma fatura  edilemez.